Series
Ratings
114
Run OnRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 3.0
Strike LoveRated ★ 2.5
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0- Swamp Ecology ReportRated ★ 3.0
- Our Slightly Risque RelationshipRated ★ 3.0
Middle School Student ARated ★ 3.0