Movies
Ratings
72
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
TroyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0