Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
I Feel PrettyRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
BarbieRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 3.5