Titles you rated
Train to BusanRated ★ 5.0
CrankRated ★ 1.0
ValkyrieRated ★ 0.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 1.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
PaulRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Harold & Kumar Go to White CastleRated ★ 4.0