Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
Crash Landing on YouRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5- Black ButlerRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0