Movies
Ratings
307
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0