Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Coed and the Zombie StonerRated ★ 1.5
A Good ManRated ★ 1.0- HairRated ★ 1.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0