Series
Ratings
16
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.5
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.5