Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 1.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Rocky and Rani′s Love StoryRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5