Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 1.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.5
BigRated ★ 1.0
The Innocent ManRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 1.0
SignRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 1.0
IRISRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0