Movies
Ratings
123
Dracula UntoldRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 2.5
Death BellRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 5.0