Movies
Ratings
928
The Hateful EightRated ★ 3.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
Fatal IntuitionRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
The Long Way HomeRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
EverestRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0