Movies
Ratings
50
HancockRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0