Titles you rated
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 3.5- 세계테마기행 - 삼국지 촉한의 땅Rated ★ 2.5
- 세계테마기행 - 천국보다 타히티Rated ★ 2.5
- 세계테마기행 - 인샬라, 모로코Rated ★ 2.0
- 세계테마기행 - 미지의 낙원, 카나리아 제도Rated ★ 1.5
- 세계테마기행 - 불의 땅, 물의 고향 캄차카Rated ★ 2.0
- 세계테마기행 - 가을낭만기행, 스코틀랜드Rated ★ 2.0
- 세계테마기행 - 신이 빚은 대자연,아르헨티나Rated ★ 2.0
- 세계테마기행 - 갈릴리에서 홍해까지, 이스라엘 재발견Rated ★ 1.5
- 세계테마기행 - 인도양의 숨겨진 보물섬, 레위니옹Rated ★ 1.5
- 세계테마기행 - 신비와 모험의 땅, 아라비아 반도Rated ★ 1.5
- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 3.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 2.5
The Outstanding WomanRated ★ 1.5- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
Slayers RevolutionRated ★ 2.5