Movies
Ratings
328
Fantastic FourRated ★ 0.5
VeteranRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
ArgoRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
WarriorRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0