Titles you rated
TwistersRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
6/45Rated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 5.0