Movies
Ratings
343
PocahontasRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Like CrazyRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 2.5
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0