Titles you rated
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Bad TeacherRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5