Titles you rated
Man of MenRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
PolarRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
A Guide To Recognizing Your SaintsRated ★ 0.5
Red SparrowRated ★ 2.5
A Cure for WellnessRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
SearchingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.0