Series
Ratings
75
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Marvel's Luke CageRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 0.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0- Detroit Metal CityRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0