Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.5
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
MEGANRated ★ 2.5
UnlockedRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Young & BeautifulRated ★ 3.5
The People We Hate at the WeddingRated ★ 2.0