Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
Strange WorldRated ★ 3.0
The Mitchells vs. the MachinesRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5