Movies
Ratings
276
Not One LessRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Where to Invade NextRated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
PandoraRated ★ 1.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 1.5
The TouristRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 0.5
Phone BoothRated ★ 2.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 2.5
SouthpawRated ★ 3.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5