Movies
Ratings
593
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
ScarfaceRated ★ 5.0
Our SunhiRated ★ 3.5
Human NatureRated ★ 4.0
ScoopRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.0