Titles you rated
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Hare+Guu DeluxeRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 5.0- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 5.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0