Titles you rated
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
TransformersRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5