Titles you rated
GremlinsRated ★ 4.0
You Are My PetRated ★ 1.5
John CarterRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 2.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIIRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 1.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Batman ReturnsRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 2.5