Titles you rated
MidsommarRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Sweet & SourRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 0.5
TenetRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5