Titles you rated
The IntouchablesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0