Movies
Ratings
184
The Classified FileRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0