Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
JunoRated ★ 2.5
The ReaderRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
The Vatican Museums 3DRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.5
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5