Titles you rated
TempestRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 1.5- Overlap Knife, KnifeRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 3.0