Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0
SomebodyRated ★ 2.5
Speak No EvilRated ★ 3.0- TarotRated ★ 2.0
MountainheadRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
MantisRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0