Titles you rated
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
TrespassersRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
LTNSRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0