Movies
Ratings
683
The 6th DayRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Jackass: The MovieRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
TyphoonRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 4.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 3.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 2.0
LucyRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.5