Movies
Ratings
25
Love LetterRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 1.0
All About My WifeRated ★ 3.5