Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
The Last ExorcismRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 2.0