Series
Ratings
26
Rustic PeriodRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0