Titles you rated
The Adventure of a Hard DriveRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
PiperRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Tangled Ever AfterRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Moon ManRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
RobotsRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0
Horton Hears a Who!Rated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0