Movies
Ratings
265
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
NopeRated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 2.5
Licorice PizzaRated ★ 3.5
One SecondRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
The Kissing BoothRated ★ 1.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 0.5
The Kissing Booth 3Rated ★ 0.5