Movies
Ratings
200
Midnight DinerRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
BlindRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 4.0