Series
Ratings
106
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.5- DamoRated ★ 4.5