Movies
Ratings
100
Ghost HouseRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0