Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0