Movies
Ratings
203
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 4.0
National SecurityRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 3.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 5.0
PenelopeRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0