Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5
Search and Seizure: The Rise of an InsurrectionRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
LobbyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
HarbinRated ★ 3.5