Movies
Ratings
29
Someone SpecialRated ★ 3.0
HerRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 0.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0