Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
CluelessRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0