Movies
Ratings
1872
Red EyeRated ★ 3.0
Finding ForresterRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 5.0
As Tears Go ByRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
UnforgivenRated ★ 5.0
Detective Dee and the Mystery of the Phantom FlameRated ★ 3.5
An American CrimeRated ★ 3.5
No Blood No TearsRated ★ 3.5
The TownRated ★ 3.0
FelonRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
Mr. 3000Rated ★ 3.0
Major LeagueRated ★ 5.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
Mr. PerfectRated ★ 3.0