Series
Ratings
67
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 2.5
Righteous LoveRated ★ 1.0
Modern FarmerRated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 4.0
GloriaRated ★ 2.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 3.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0